AK Parti Milletvekili adaylarından teşekkür

AK Parti Milletvekili adaylarından teşekkür

Ak Parti’de aday adalığı yarışı geçtiğimiz gün genel merkezden 7 adayın açıklanmasıyla sona ermişti. Milletvekili adayları, bugün Ak Parti İl Binası’nda bir basın açıklaması düzenleyerek birer açıklama yaptı.

Düzenlenen toplantıya adaylar Mustafa İsen,  Ali İhsan Yavuz,  Ali İnci,  Recep Uncuoğlu,  Recep Hacıeyüpoğlu ve Bilgehan Doğru katıldı.

“7 Haziran’da 7 güzel insan Ankara’da olacak”

AK Parti İl  Başkanı Fevzi Kılıç, 7 adayı kısa açıklamalarla tanıtarak birlik ve beraberlik mesajları verdi. Başkan Kılıç açıklamasında şunları kaydetti:

 

“Birinci sırada hem şehrimize hem ülkemize çok ciddi manada katkı sağlayan sayın Bakanımız Ayşenur İslam, ikinci sırada ise hepinizin yakinen tanıdığı ülkemizde çok ciddi üst kademelerde görev yapmış en sonda Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliğini yapan bizim için kıymetli büyüğümüz Mustafa İsen Bey, üçüncü sırada uzun yıllar teşkilatlarımızda kalmış beraberce çok AK Parti’ye hizmet ettiğimiz geçen dönemde de milletvekilimiz sayın Ali İhsan Yavuz Bey, dördüncü sırada da 5 buçuk yıl Belediye Başkanlığını yapmış görevde kendisinden devir aldığım kıymetli arkadaşım Recep Uncuoğlu, beşinci sırada hakikaten 30 senedir siyasetin içinde varolan bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle ve uzun yıllarda belediye başkanlığımızı yapmış Sayın Ali İnci, altıncı sırada a hepinizin yakinen tanığı Baro başkanlığımızı yapmış Mazlumlar’da başkanlık yapmış şuanda da SAKVA’da başkanlık yapan bizim kıymetli arkadaşımız Sayın Recep Hacıeyüpoğlu, yedinci sırada kıymetli hanımefendi diş doktorumuz Bilgehan Doğru.

 

7 tane adayımızla Allah nasip ederse seçimlerin startını burada veriyoruz. İlk sloganımızda ‘7 Nisan’da 7 güzel insan Ankara’da’ gerçekleştirme adına tüm başkanlarımızla tüm ilçe başkanlarımızla tüm teşkilat mensuplarımızla elele omuz omuza gönül gönüle vererek Allah’ın izniyle vermiş olduğumuz sözü yerine getireceğiz diyorum” 

 

‘SAKARYA TÜRKİYE’NİN LOKOMOTİFİ OLACAK”

 

Adaylardan Eski Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen  ileride  Sakarya’nın ülkede önemli şehirler içerisinde yer alacağını belirterek,“Bu rüzgarla biz çok iyi bir sonuç elde edebiliriz kanaatini taşıyorum bu önümüzdeki dönem içerisinde Yeni bir Türkiye kurulacak önümüzdeki 10’lu yıllar içerisinde ben Sakarya’nın bu yeni Türkiye’nin lokomatif şehirlerinden birisi olacağını çok samimi olarak inanıyorum. Yeni Sakarya’nın kurulmasındaki kadroda yer almada çok mutlu olacağımı ifade etmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Milletvekili Adayı İsen “Yarın elbet bizim elbet bizimdir” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

Milltvekili Adayı Ali İhsan Yavuz ise konuşmasında, “7 Haziran’da 7 güzel insan Ankara’da olacak sloganı fevkalede çok güzel. İnşallah nunu gerçekleştireceğiz. Bunu gerçekleştirecek güzel bir ekip var burada Allah’a hamd olsun.” diyerek bekledikleri sonucu alacaklarına inandığını belirtti.

 

Milletvekili Aday Adayı Recep Uncuoğlu, destek veren bu yolda alın teri döken herkese teşekkür ettiğini ifade ederek,“Hep brlikte durmadan çalışacağız teşkilatımızın tecrübesiyle Sakarya’da ayak basmadık yer çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağız. 7 güzel insan olarakta Ankara’da şehrimizi temsil edeceğiz.” dedi.

 

Milletvekili Adayı Ali İnci 73 aday adayının sonuçlar açıklandıktan sonra hiçbir alınganlığının olmamasının ve seçilen 7 adayı canı gönülden tebrik etmeleri karşısında çok mutlu olduğunu belirterek, “Sakarya’mıza hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bu 7 arkadaşımız güzel işler yapacak Ankara’da diye düşünüyoruz. Tüm halkımızı saygıyla sevgiyle muhabbetle selamlarıyoruz”dedi.

 

Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu geçen süreçte destek veren herkese teşekkürlerini sunduğunu belirterek, “Bizimle birlikte yoğurulan bizimle birlikte koşuşturan ilçe teşkilatlarımızın her kademesine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Son olarak sözü alan Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru, “İnşallah 7 Haziran’da 7’de 7 olacak diye umut ediyorum. Bunun için çok sıkı çalışacağız AK Parti’nin zaten çalışmaları teşkilat çalışmaları çok bilinen birşey bir bunu biraz daha arttırarak  7’de 7 yapacağız.” ifadelerini kullandı.