İsen’den Taraklı yorumu: Manevi bağım var

İsen’den Taraklı yorumu: Manevi bağım var

Taraklı’yı ziyaret eden AKP Milletvekili Mustafa İsen, “Taraklı ile aramızda manevi bir bağ var. İlçenin turizm merkezi olma yolundaki cazibesi herkesi etkiliyor” dedi

AKP Milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, Taraklı’da ziyaretlerde bulundu. İsen ilçede ilk olarak muhtarlarla bir araya geldi. İsen daha sonra Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve AKP Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen ve partililer ile birlikte ilçe merkezinde esnafları ziyaret etti. İsen, “Taraklı, zaman zaman ziyaret ettiğimiz güzel bir ilçedir. Taraklı ile İsen arasında manevi bir bağ var. Yunuspaşa Çarşısı Hacı Atıflar Hanı, Hacı Rıfatlar Konağı ve Hisar Konuk evine her zaman gıpta ile bakıyoruz” dedi.
TURİZM MERKEZİ
Turizm merkezi olma yolunda Taraklı’nın cazibesinin herkesi etkilediğini belirten AKP Milletvekili Mustafa İsen, “Taraklı’da çok güzel çalışmaları var, müthiş bir performans ile olağanüstü işler yapılmış. Taraklı Belediye Başkanımız Tacettin Özkaraman’nın öncülüğünde restorasyon çalışmalarında nasıl güzel şeyler oluşturabileceği ortaya konmuş. Taraklı’nın her mahallesinde, her sokağında her taşında tarih kokuyor” diye konuştu. Taraklı’da hizmetlerin devam edeceğini dile getiren İsen, “Gayretli çalışmalarımızı devam ettirmek istiyoruz” diyerek ziyaretleri sırasında kendisine gösterilen yakınlıktan son derece memnun olduğunu belirtti.