Milletvekili Mustafa İsen STK’ları dolaştı

Milletvekili Mustafa İsen STK’ları dolaştı

AKP Milletvekili Mustafa İsen ve Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve partililer ilçede bulunan sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Heyet daha sonra Şeker Mahallesi’ni ziyaret etti

AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ile birlikte ilçede bulunan sivil toplum örgütü temsilcilerini ziyaret etti. Heyet, ilk olarak İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesini ziyaret ederek Dr. Vadettin Aktaş’tan faaliyetlerle ilgili bilgi aldı. TES-İŞ Sendikası’nda Şube Başkanı İrfan Kabaoğlu’nu ziyaret eden heyet daha sonra Demiryol-İş Sendikası’nı ziyaret ederek Şube Başkanı Cemal Yaman’dan bilgi aldı. Heyet daha sonra SESOB Başkanı Hasan Alişan ve Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek Ahmet Bayraktar’dan çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

SEÇİMLER
Sivil toplum örgütü ziyaretlerinin ardından Milletvekili İsen, partisinin Adapazarı İlçe Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. İsen, “Teşkilatlar her zaman seçime hazır olmuştur. Görüyorum ki Adapazarı İlçe Teşkilatımız tüm kademeleriyle seçime hazır vaziyette. Önümüzdeki seçimlerin öneminin bilincini tabana yayarak bu seçimin normal bir seçim olmadığının Türkiye’nin, ülkemizin geleceğinin oylanacağını bir seçim olduğu anlatmalıyız” şeklinde konuştu.

YENİ ÜYE
Toplantının ardından  Demokrat Parti Eski İlçe Başkanı Mustafa Duran, ilçe teşkilatına gelerek partiye üye oldu. İlçe Başkanı Mustafa Ak, Milletvekili Mustafa İsen ile birlikte Şeker Mahallesini ziyaret ederek yeni göreve getirilen Şeker Mahalle Başkanı Recep Ece’yi ve yönetimini tebrik ettiler. İsen, Şeker Mahallesinden aldıkları oydan daha fazla oy oranına ulaşma sözünü de aldı.