Mustafa İsen Pamukova’yı Ziyaret Etti

Mustafa İsen Pamukova’yı Ziyaret Etti

Sakarya Milletvekili Aday Mustafa İsen Pamukova’yı Ziyaret Etti

Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Mustafa İsen Pamukova Esnafını, Pamukova Belediyesini ve Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı başdanışmanlığından istifa ederek Ak Parti Sakarya 2. Sıra Milletvekili Adayı olan Prof. Dr. Mustafa İsen Pamukova’yı ziyaret etti.

Saat 12.30’da Pamukova’ya gelen Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa İsen’i Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer karşıladı. Esnaf ziyaretlerine Atatürk Bulvarındaki esnaflar ile başlayan İsen, öğle namazına kadar buradaki esnafları ziyaret ederek Yeni Türkiye yolunda yapılacaklardan bahsederek partisine destek istedi.

Öğle namazını Dörtyol Camisinde kıldıktan sonra Kaba ailesinin cenazesine katılan Sakarya Milletvekili Adayı Mustafa İsen ve beraberindeki partililer esnaf ziyaretlerine devam etti.

Başkan Cevat Keser’i ve Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti

Sakarya Milletvekili Adayı Mustafa İsen, İlçe Başkanı Fatih Akın ve partililer esnaf ziyaretleri sırasında Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’i makamında ziyaret ettiler.

Başkan Cevat Keser Prof. Dr. Mustafa İsen’in ziyaretinden mutlu olduğunu dile getirdikten sonra Sakarya’dan bir tane daha bakanın olması gerektiğini ve bunun büyük tecrübeleri olan Mustafa İsen olacağına yürekten inandığını söyledi. Belediye ziyareti sonrasında Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’ta Pamukova’ya gelerek Mustafa İsen ile esnaf ziyaretlerine devam etti.

Pamukova Belediye başkanı Cevat Keser’in ziyareti sonrasında Pamukova Muhtarlar Derneğini ziyaret eden Prof. Dr. Mustafa İsen muhtarla yapmış oldukları ve yapmak istedikleri konular hakkında uzun bir sohbet etti.
Dernek ziyareti sonrasında kapalı Pazar, parklar, Dörtyol mevkisi ve Ankara Caddesi’nde bulunan esnafların ziyareti sonrasında İkindi Namazını Çarşı Camiinde kılan Prof. Dr. Mustafa İsen ardından Pamukova’dan ayrıldı.

Kaynaklar:

[steps_with_box]

  1. Medya Time

[/steps_with_box]