Mustafa İsen Yerel Kültür Derneği’ni ziyaret etti

Mustafa İsen Yerel Kültür Derneği’ni ziyaret etti

AKP Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Sakarya Yerel Kültür Derneği’ni ziyaret etti. İsen, SYKD’nin projelerini yakından takip ettiklerini belirterek, projelerin destekçisi olacağını söyledi

AKP Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Sakarya Yerel Kültür Derneği’ni ziyaret etti.
Dernek yönetim kurulu ve üyeleri tarafından karşılanan SYKD Onur Kurulu Üyesi Milletvekili Mustafa İsen’e ziyaretinde derneğin yeni dönem projeleri hakkında bilgi verilirken, yaklaşan seçimler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin ilimizin gelişmesine yönelik kültürel ve toplumsal çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten AKP Milletvekili Mustafa İsen, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da yapılacak tüm program ve projelerin destekçisi olacağını ifade etti.

BAŞARI DİLEKLERİ
SYKD Başkanı Necmettin Kırık ziyarette yaptığı konuşmada, Yerel Kültür Derneği’nin birlik ve beraberlik içinde, özelde Sakarya ilinin genelde ise tüm Türkiye’nin sosyal ve kültürel zenginliğine uygun olarak faaliyet sürdürdüğünü belirterek, “Türk kültürünün örf ve adetlerinin genç kuşaklara aktarılması adına 2002 yılından bu yana faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Tüm etkinliklerimiz Sakarya şehrinin ve insanının menfaatleri doğrultusunda yapılacak. 1 Kasım’da tekrarlanacak Milletvekilliği Genel Seçimlerinde yeniden aday olan Milletvekili Prof. Dr Mustafa İsen’e başarılar diliyorum” dedi.