Mustafa İsen Ziyaretlere Devam Ediyor

Mustafa İsen Ziyaretlere Devam Ediyor

Cumhurbaşkanı Eski Genel Sekreteri ve Başdanışmanı AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, Adapazarı ilçesinde hemşehrilerini ziyaret ederek istişarelerde bulundu. “2023’e giden bu yolda önümüzdeki beş yıl hem ülkemiz hem de Sakarya’mız için çok önemli ” dedi.

MUSTAFA İSEN ADAPAZARI’NDA
Cumhurbaşkanı Eski Genel Sekreteri ve Başdanışmanı AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Adapazarı Ozanlar Mahallesi esnaflarını, Perşembe Pazarı ziyaretinin yanı sıra ev ziyaretleri ve Dernekkırı Cami’de Regaip Kandili programına katıldı.

ÇÖZÜM: AK KADROLAR
Ziyaretler sırasında konuşan Mustafa İsen, “Türkiye artık eskisi gibi değil, hatırlarsınız bir Bolu Dağ’ı tüneli hikayesi vardı, yıllardır yapılacak dediler yine bizim dönemimizde bitti. Önceden tüneller dahi yapılamıyordu; şimdi deniz altından metro yapılıyor. Hükümetimiz deniz altında üç katlı proje açıklıyor ve kimse şaşırmıyor; çünkü bu zamana kadar yapılanlar bunun teminatıdır. Her defasında söylediğim gibi bu seçimler çok önemli hem şehrimiz için hem ülkemiz için. Sakarya’yı güzel günler bekliyor inanıyorum ki Sakarya 2015 genel seçimlerinde 7 tane AK Partili milletvekilini Ankara’ya gönderecek” diye konuştu.