Sakarya’yı Geleceğe Birlikte Taşıyacağız!

Sakarya’yı Geleceğe Birlikte Taşıyacağız!

Cumhurbaşkanı Eski Genel Sekreteri ve Başdanışmanı AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, Sapanca, Hendek ve Geyve ilçelerinde hemşerileri ile buluştu. İsen Hoca ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, Sakarya’nın tüm meselelerine vakıf olduklarını ve şehri, sakinleri ile birlikte geleceğe taşıyacaklarını vurguladı.

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği ve Başdanışmanlığı görevlerinin ardından baba ocağı Sakarya’dan AK Parti Milletvekili 2. sıra adayı olan Prof. Dr. Mustafa İsen, seçim programları kapsamında şehrin her noktasında hemşerileri ile buluşmayı sürdürüyor. İsen Hoca son olarak Sapanca, Hendek ve Geyve ilçelerinde partililerle bir araya geldi, kaymakamlar, muhtarlar ve esnaflarla buluştu, hasta ziyaretlerinde bulundu.

ÇÖZÜM AK KADROLARDA

Sakarya’nın her ilçesinin kendine has özelliklere sahip olduğunu ve potansiyeli ile Sakarya’nın çok zengin bir şehir olduğunu belirten Prof. İsen, “AK Parti ülkenin ve şehirlerin gelecek yolunda önünde duran tüm meseleleri ve çözüm yollarını tespit etmiş durumdadır. Sakarya’mızın hızlı gelişiminden hamdolsun çok memnunuz ancak hassasiyetle üzerinde durduğumuz konular var. Şehrin her ilçesi kendi potansiyeli doğrultusunda kapsamlı bir gelişim yolunda ilerlemelidir. Çözüm de AK Kadrolardadır. Sanayide, ticarette, tarımda ve turizmde şehrimizi hemşerilerimizle birlikte güzelleştirecek ve geleceğe taşıyacağız.” ifadelerini kullandı.